Herna v RC Letná

V současné situaci neprobíhá otevřená herna.

Dopolední herna je určena pro rodiče s malými dětmi, které ještě nechodí do školky, ale mohou přijít i větší sourozenci. Jsou otevřené všem příchozím a není třeba se hlásit předem.

K dispozici je veškeré zázení, které s malými dětmi potřebujete. Samozřejmostí je místo k zaparkování kočárků, přebalovací pult, nočníky nebo třeba náhradní oblečení či plenky, když zapomenete. V kuchyňce máme dostatek dětského nádobí, rychlovarnou konvici a mikrovlnnou troubu. Kromě připravení svačinky pro děti si můžete uvařit čaj či kávu (za drobný příspěvek do kasičky). Stolečky s židlemi jsou přiměřeně veliké (malé), pro menší děti máme vysoké jídelní židličky.

Chod herny je zajišťován týmem dobrovolnic z řad maminek.

Otevřená herna

od úterý do pátku od 9 do 12 hodin nyní ve středu a v pátek 9 - 12h

Naše herna nabízí prostor pro setkávání maminek (či tatínků) s dětmi. Herna je vybavena hračkami pro děti předškolkového věku, na zemi je příjemný koberec. Dominantou prostoru je velmi oblíbené dřevěné patro se skluzavkou a ve vstupní místnosti bazének s kuličkami. Herna je přístupná bez nutnosti rezervace.

Cena: 25 Kč/započatá hodina/rodina

Klubík pro děti 1-3 roky

pátek 9:00 - 12:00 pro děti 1-3 roky (od 11.9.)

V rámci Klubíku nabízíme pro děti dané věkové skupiny cvičení (9:30-10:00) a výtvarku (10:30-11:00). Mezi aktivitami je 30min přestávka na svačinku. Aktivity jsou určeny pro volně příchozí a není třeba se hlásit předem. Klubík je přizpůsoben dětem uvedeného věku, ale zůčastnit se mohou i děti starší/mladší.

Cena: 30 Kč/aktivita/rodina
Děti, které se účastní obou aktivit Klubíku, mají hernu v ceně!

Kontakt: kontakt@rcletna.cz, tel. 775 562 672

Prosíme příchozí, aby k nám nechodili nemocní a dodržovali Návštěvní řád.

Narozeninové oslavy

Přejete si uspořádat dětskou oslavu v našem rodinném centru?
V rámci oslavy můžete přichystat výtvarnou dílničku, připravit opičí dráhu nebo využít náš lis na výrobu připínacích placek. My poskytneme vybavení a vše ostatní je na vás. Můžete si zapůjčit naše sportovní vybavení nebo v tělocvičně rozložit stolky na výtvarku či hostinu. Kuchyňka je vybavená základním nádobím v dostatečném počtu (talíře, misky, skleničky, hrnky, příbory, nože...), mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, ledničku bohužel nemáme.

Kdy?
V pátek odpoledne (13 - 20h) nabízíme prostor k pořádání narozeninových oslav, o víkendu pouze pro semináře, kurzy či přednášky.

Cena služby?
Cena za oslavu je 600Kč a uvedení prostoru do původního stavu, včetně úklidu podlahových ploch (veškeré vybavení k úklidu je na místě k dispozici).

Informace a rezervace
Ludmila Dohnalová, 775 562 670, dobrovolnici@rcletna.cz

Obsazenost prostoru můžete ověřit v sekci Rozvrh.